karotcu
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret127092
Iletişim

TIKLA ARA

Karotçu ikitelli

Ikitelli Karot Beton Delme Kesme Kırma hizmetleri konusunda birçok farklı makine çeşidi ve delici ucu ile birlikte hizmet vermekteyiz. Karot beton delme ve karot beton kesme kırma işlemleri, inşaat ya da tadilat alanlarında hızlı ve güvenilir sonuçlar almaya yardım etmektedir. İstanbul ili İkitelli ilçemizde ihtiyaç duyduğunuz inşaat ve tadilat işleri için karot makinesi ile son derece güvenilir şekilde yapılmaktadır. Karot ile betona ya da mermer zemine zarar vermeksizin şu alanlar için kesme ve delme yapılmaktadır:

ikitelli-karot-beton-delme-kesme

Her Türlü Sıhhi Tesisat Hizmetleri

✔️Klima borusu delikleri açma

✔️Tesisat-Kablo delikleri açma

✔️Doğalgaz-Pimaş altyapı boru döşeme

✔️Kombi borusu yeri delme

✔️Kapı-Pencere yeri açma

✔️Asansör-Merdiven boşluğu açma

✔️Kuyu-Kanal yeri kesme kırma

✔️Beton Delme Kesme Kırma


ikitelli karotçu hizmetleri temel olarak beton delme, beton kesme, beton kırma, şeklinde üçe ayrılmaktadır.

İkitelli Karot Beton Delme

İstanbul ili içinde çeşitli bölgelerde hizmet veren uzman ekibimiz, inşaat sektöründe sorunsuz çalışma yapmayı amaçlamaktadır.

Bu nedenle ikitelli karot beton delme hizmetleri için çalışma yapılacak alana uygun karot makinesi kullanmaktadır. Ayrıca zemin yapısına uygun basınç uygulayarak son derece hassas bir çalışma yürütmektedir. Bu sayede gerek beton testi yapmak, gerek unutulan ya da sonradan açılacak delikleri açmak için karot beton delme yapılmaktadır. ikitelli klima deliği açma, başakşehir gider deliği açma gibi hizmetler için de firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilmeniz mümkündür. Bu sayede ilçede belirtilen adreste istenen çalışma sağlanmaktadır. Hem hızlı hem güvenilir hem de yüksek kalitede beton delme hizmeti için haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz.

ikitelli Karotçu Beton Kesme

Özellikle pencere ve kapı deliklerini oluşturmak ve bina içindeki bazı tadilat gerektiren yerleri onarmak için bu işlem yapılmaktadır. ikitelli karot beton kesme, karot cihazı ile delik açılacak alanın milimetrik olarak kesilmesi sayesinde yapılmaktadır. Karot beton kesme hizmetleri içinde kapı ya da pencere deliği açma işlemleri kademeli olarak gerçekleştirilmektedir. Plana uygun olarak alanların ölçüsü alınıp ardından kesme işlemi yapılmaktadır. Uygulanacak olan beton kesme işlemi için süre, açılacak olan alan sayısına göre değişmektedir. Ayrıca hidrolik beton kesimi yapılabilmesi de beton kesmeyi yaparken yüksek basınç ile temiz bir iş çıkarmaya yardım etmektedir.

İ.O.S.B'de Karotçu Hizmeti Sunmuş Olduğumuz İkitelli Sanayi Siteleri:
Tümsan Sanayi Sitesi,
Çevre Sanayi Sitesi,
İkitelli Sanayi Sitesi,
Nikelajcılar Sanayi Sitesi,
Marmara Sanayi Sitesi,
Saraçlar Sanayi Sitesi,
İmsan Sanayi Sitesi,
Demirciler Sanayi Sitesi,
Tormak Sanayi Sitesi,
İsteks Sanayi Sitesi,
Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi,
Teknik Sanayi Sitesi,
İsdök Sanayi Sitesi,
İpkas Sanayi Sitesi,
Heskoop Sanayi Sitesi,
Aymakop Sanayi Sitesi,

ACiL KAROT DESTEK: 0212 407 04 40 - 0553 488 82 92