karotcu
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret127780
Iletişim

TIKLA ARA

Başakşehir Karot

Başakşehir Karot Beton Delme Kesme Kırma hizmetleri konusunda birçok farklı makine çeşidi ve delici ucu ile birlikte hizmet vermekteyiz. Karot beton delme ve karot beton kesme kırma işlemleri, inşaat ya da tadilat alanlarında hızlı ve güvenilir sonuçlar almaya yardım etmektedir. İstanbul ili Başakşehir ilçemizde ihtiyaç duyduğunuz inşaat ve tadilat işleri için karot makinesi ile son derece güvenilir şekilde yapılmaktadır. Karot ile betona ya da mermer zemine zarar vermeksizin şu alanlar için kesme ve delme yapılmaktadır:

başakşehir-karot-beton-delme-kesme

Her Türlü Sıhhi Tesisat Hizmetleri

✔️Klima borusu delikleri açma

✔️Tesisat-Kablo delikleri açma

✔️Doğalgaz-Pimaş altyapı boru döşeme

✔️Kombi borusu yeri delme

✔️Kapı-Pencere yeri açma

✔️Asansör-Merdiven boşluğu açma

✔️Kuyu-Kanal yeri kesme kırma

✔️Beton Delme Kesme Kırma


Başakşehir karot hizmetleri temel olarak beton delme, beton kesme, beton kırma, şeklinde üçe ayrılmaktadır.

Başakşehir Karotçu Beton Delme Kesme Kırma

İstanbul ili içinde çeşitli bölgelerde hizmet veren uzman ekibimiz, inşaat sektöründe sorunsuz çalışma yapmayı amaçlamaktadır.

Bu nedenle Başakşehir karot beton delme hizmetleri için çalışma yapılacak alana uygun karot makinesi kullanmaktadır. Ayrıca zemin yapısına uygun basınç uygulayarak son derece hassas bir çalışma yürütmektedir. Bu sayede gerek beton testi yapmak, gerek unutulan ya da sonradan açılacak delikleri açmak için karot beton delme yapılmaktadır. Başakşehir klima deliği açma, başakşehir gider deliği açma gibi hizmetler için de firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilmeniz mümkündür. Bu sayede ilçede belirtilen adreste istenen çalışma sağlanmaktadır. Hem hızlı hem güvenilir hem de yüksek kalitede beton delme hizmeti için haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Karot Beton Kesme

Özellikle pencere ve kapı deliklerini oluşturmak ve bina içindeki bazı tadilat gerektiren yerleri onarmak için bu işlem yapılmaktadır. Başakşehir karot beton kesme, karot cihazı ile delik açılacak alanın milimetrik olarak kesilmesi sayesinde yapılmaktadır. Karot beton kesme hizmetleri içinde kapı ya da pencere deliği açma işlemleri kademeli olarak gerçekleştirilmektedir. Plana uygun olarak alanların ölçüsü alınıp ardından kesme işlemi yapılmaktadır. Uygulanacak olan beton kesme işlemi için süre, açılacak olan alan sayısına göre değişmektedir. Ayrıca hidrolik beton kesimi yapılabilmesi de beton kesme yaparken yüksek basınç ile temiz bir iş çıkarmaya yardım etmektedir.

ACiL KAROT DESTEK: 0212 407 04 40 - 0553 488 82 92